Infis Fleet Analyst

System monitorowania GPS pojazdów i wsparcia procesów logistycznych, dla firm transportowych, flot handlowych, oraz operatorów logistycznych.
 

Infis GPS Mobile

Uproszczona wersja Infis Fleet Analyst, na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Oferuje ograniczony dostęp do funkcji głównych systemu jak np. raporty.
 

Infis Fleet Analyst Business

Gotowy system dla dystrybutorów i integratorów rozwiązań GPS, oferujących produkty na licencji i pod własną marką.
 

Terminale telematyczne

Rejestratory GPS wyprodukowane według projektu Infis – szeroki zakres zastosowań, konfiguracji i rozbudowy z urządzeniami pomiarowymi.
 

Infis Truck Communicator

Aplikacja na urządzenia z systemem Android, do komunikacji, obsługi zleceń i wymiany danych, np. skanów dokumentów, pomiędzy kierowca i spedytorem.
 

Infis GPS Personal

Aplikacja imitująca rejestrator GPS, na urządzenia mobilne z systemem Android. Lokalizowanie użytkownika w Infis Fleet Analyst i Infis GPS Mobile.
 

Infis ODPADER

System ewidencji odbioru odpadów, dla władz gminnych i przedsiębiorstw oczyszczania. Wykorzystuje urządzenia mobilne i technologię NFC.
 

e-TOLL

W dniu 24 czerwca 2021 roku wszedł w życie e-TOLL – nowy system poboru opłat za przejazd drogami płatnymi, zarządzanymi przez GDDKiA. Zastępuje on dotychczas używany system viaTOLL, który będzie działał równolegle do dnia 30 września 2021.

System oparty jest o satelitarną technologię wyznaczania pozycji pojazdu z wykorzystaniem wirtualnych bramownic, a w efekcie jego zastosowania znikną bramki, wydłużające czas podróżowania.

30 czerwca 2021 firma INFIS Spółka z o.o., jako wiodący dostawca rozwiązań telematycznych, uzyskała zgodę Szefa Krajowej Administracji Skarbowej na przyłączenie systemu teleinformatycznego do systemu e-TOLL. Zgodą objęte są obecnie terminale GN10 oraz MX100.

Zgoda na dopuszczenie do e-TOLL – INFIS

W celu przekazywania w czasie rzeczywistym pozycji pojazdu, użytkownik może skorzystać z jednego z dwóch rozwiązań oferowanych przez INFIS (ZSL lub OBU).

  • ZSL – to lokalizator satelitarny, na stałe podłączony w pojeździe, przekazujący zazwyczaj szereg innych informacji z pojazdu
  • OBU – to lokalizator satelitarny podłączony w pojeździe pod złącze zapalniczki

W obydwu przypadkach klient może skorzystać z lokalizatorów INFIS Spółka z o.o., które  pozytywnie przeszły test przejazdowy i zostały wpisane na listę Ministerstwa Finansów, dostępną pod adresami:

Należy pamiętać, aby korzystając z urządzeń ZSL/OBU, zarejestrować się także w systemie e-TOLL i przypisać dane urządzenie do pojazdu, w którym jest ono zainstalowane.

INFIS jako zarejestrowany w PUESC ZSL (Zewnętrzny System Lokalizacji) przy pomocy Modułu „e-TOLL”, umożliwia automatyczne przekazywanie danych zgodnie z najnowszymi wymaganiami.

etoll infis

Więcej informacji o e-TOLL znajdą Państwo na stronie : https://etoll.gov.pl/

Jeśli zainteresowani są Państwo systemem e-TOLL (INFIS OBU lub INFIS ZSL), zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.