INFIS Truck Communicator

Infis Truck Communicator (ITC), to aplikacja przystosowana do pracy na urządzeniach z systemem Android, z ekranami o przekątnej 7”. Wykorzystywana, jako stałe wyposażenie pojazdu, stanowi interfejs pracownika, do wymiany informacji z użytkownikiem po stronie Infis Fleet Analyst. Tablet, przystosowany do obsługi ITC, jest odpowiednio skonfigurowany, zabezpieczony programowo przed uruchamianiem aplikacji innych niż ITC (z możliwością odblokowania wybranych aplikacji), a także zabezpieczony przed nawiązywaniem połączeń internetowych przez aplikacje inne niż ITC (z możliwością odblokowania wybranych połączeń). ITC jest w pełni konfigurowalna w zakresie udostępniania modułów i ich opcji wewnętrznych. Moduły ITC to:

  • Komunikator – Komunikacja tekstowa w formie czat, pomiędzy kierowcą, a spedytorem lub kilkoma spedytorami jednocześnie.
  • Zlecenia – Obsługa zleceń odebranych z Infis Fleet Analyst. Nadawanie statusów realizacji zleceń, kontrola czasów załadunków i wyładunków, transportowanych towarów i dozwolonych zakresów temperatur.
  • Statusy – Zgłaszanie statusów wielopoziomowych jak np. JAZDA > Z ŁADUNKIEM, POSTÓJ > 45 MIN. Zgłaszanie czynności jak np. TANKOWANIE > 600 l.
  • Nawigacja – Zintegrowana z Infis Fleet Analyst, nawigacja Sygic Fleet Truck, z atrybutami dla samochodów ciężarowych. Jazda po trasach wyznaczonych przez spedytorów – kontrola jazdy w tzw. korytarzu.
  • Załączniki – Wysyłanie i odbieranie plików dokumentów zapisanych w formatach JPG, PNG, PDF.
  • Patrol – Moduł odbierający alarmy i dane lokalizacji monitorowanych obiektów, przeznaczony do obsługi przez patrole interwencyjne służb ochrony osób i mienia.

Więcej informacji o Infis Truck Communicator znajduje się w serwisie Google Play.

W celu zalogowania do systemu AVL naciśnij przycisk "Zaloguj się"

X