O nas

Infis Sp. z o.o. tworzy zespół doświadczonych w produktach AVL specjalistów, począwszy od kadry zarządzającej po pracowników, utrzymujących bezpośredni kontakt z finalnym odbiorcą tworzonych przez nas technologii. Cele, które przed sobą stawiamy, niejednokrotnie stanowią poważne wyzwania, jednakże działając jako zespół, potrafimy opracowywać skuteczne rozwiązania problemów.

Istniejemy po to, by dostarczać najnowocześniejsze systemy, dopasowane technologicznie i funkcjonalnie dla każdej branży i organizacji, w której wykorzystanie tego rodzaju narzędzi pozwala zoptymalizować efektywność pracy i koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Jesteśmy liderem wśród przedsiębiorstw dostarczających produkty branży AVL do komercyjnych zastosowań w Europie, które wykorzystywane są między innymi w Austrii, Belgii, Czechach, Francji, Irlandii, Niemczech, Rosji i na Ukrainie. Za główne cele do zrealizowania obraliśmy rozwijanie funkcjonalności naszych produktów, tak, aby nieustannie dostarczać naszym Klientom atrakcyjnych rozwiązań, nadążających za rozwojem technologicznym, zmianami rynkowymi i przepisami prawa.

Aktualnie nasze rozwiązania informatyczne i technologiczne oferowane są przez własną i partnerską sieć dystrybucji. Dzięki współpracy realizowanej z wieloma dostawcami i integratorami, producentami urządzeń elektronicznych, oraz firmami ochrony osób i mienia, mamy możliwość szybkiego zdobywania informacji i reagowania na potrzeby rynku. Chcąc zapewnić Państwu możliwość korzystania z rozwiązań najwyższej jakości, wszelkie oferowane przez nas urządzenia, które nie są naszymi, własnymi produktami, pochodzą od sprawdzonych i rzetelnych partnerów, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca.

Każde z wdrożeń, które dokonujemy, stanowi dla nas odrębne wyzwanie, ponieważ zawsze dopasowujemy elementy systemu do indywidualnych wymagań. Przed dostarczeniem i instalacją terminali telematycznych, aparatury pomiarowej, oraz uruchomieniem systemów informatycznych, badamy potrzeby naszych przyszłych Klientów, aby wdrożenie było zoptymalizowane funkcjonalnie i kosztowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję, ze w przyszłości dołączą Państwo do grona naszych Klientów.

Wspieramy młode talenty

Od 2020 roku wspieramy młodą drużynę piłkarską.

Rocznik 2008 – Akademii MLKS Józefovia.

W bieżącym sezonie drużyna gra w

I WOJEWÓDZKIEJ LIDZE TRAMPKARZY C1 GRUPA 2 2022/2023

W celu zalogowania do systemu AVL naciśnij przycisk "Zaloguj się"

X