15 LAT DOŚWIADCZENIA

Infis

Fleet

System monitorowania GPS pojazdów i wsparcia procesów logistycznych, dla firm transportowych, flot handlowych, oraz operatorów logistycznych.

WIĘCEJ

Analyst

15 LAT DOŚWIADCZENIA

Uproszczona wersja Infis Fleet Analyst, na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Oferuje ograniczony dostęp do funkcji głównych systemu jak np. raporty.

Infis

GPS

Mobile

WIĘCEJ

15 LAT DOŚWIADCZENIA

Aplikacja na urządzenia z systemem Android, do komunikacji, obsługi zleceń i wymiany danych, np. skanów dokumentów, pomiędzy kierowcą i spedytorem.

Infis

Truck

Communicator

WIĘCEJ

Monitoring pojazdów GPS

Branża transportowo-spedycyjna nie może się dziś obejść bez systemów GPS. Monitoring pojazdów jest istotnym narzędziem w działalności tego rodzaju przedsiębiorstw. Monitoring pojazdów GPS zapewnia wszechstronne usprawnienia procesów logistycznych.

Monitoring pojazdów oferowany przez INFIS to profesjonalny, unikalny i nowoczesny system nadzoru floty, dzięki któremu zarządzanie flotą pojazdów staje się wygodne i łatwe.
Samochodowy monitoring GPS opiera się na zainstalowanym w pojeździe nadajniku wysyłającym dane za pośrednictwem sieci komórkowej, z którego dane po przetworzeniu przez chmurę serwerów wizualizowane są w oprogramowaniu do podglądu. Są nimi aplikacje dostępne z poziomu przeglądarki, ale i aplikacje na platformy mobilne. System INFIS to nie tylko lokalizacja pojazdów, ale również – dzięki nowoczesnym, rozbudowanym funkcjonalnie nadajnikom – zaawansowany monitoring wielu innych parametrów. W zależności od posiadanej przez klienta floty pojazdów, doradzimy rozwiązanie dopasowane do każdego samochodu, którym klient dysponuje.

Monitoring GPS pojazdów z INFIS to znakomity sposób na zwiększenie efektywności pracy i ograniczenie kosztów. To rozwiązania, które usprawnią transport i działalność biznesową w każdej firmie przewozowej. Monitoring pojazdów GPS od INFIS to gwarancja precyzji i dokładnej kontroli tego, co dzieje się z taborem firmy.

Jesteśmy pewni, że proponowane przez nas usługi i produkty zyskają Państwa przychylność. Atrakcyjna cena z pewnością przyczyni się do tego, aby Państwa opinia o usługach i produktach INFIS była pozytywna.

Monitoring pojazdów

System INFIS to błyskawiczna lokalizacja GPS:
  • samochodów ciężarowych,
  • pojazdów flotowych,
  • maszyn budowlanych,
  • maszyn rolniczych,
  • pojazdów komunalnych,
  • autobusów.
Każda z powyższych grup docelowych charakteryzuje się innymi wymaganiami zarówno co do instalowanego w nich sprzętu, jak i co do prezentowanych klientowi danych. Dzięki możliwości podłączenia terminala w pojeździe do cyfrowej magistrali CAN / FMS klient uzyskuje dostęp do szeregu informacji. Oferowany przez INFIS monitoring GPS pojazdów pozwala klientowi sprawnie i szybko zarządzać flotą swoich aut i innych pojazdów oraz nadzorować kierowców. Stworzony w obrębie systemu moduł Ekodrivingu, Tachografu czy Ewidencji pojazdów ułatwia zarządzanie posiadanym przez klienta taborem, często eliminując potrzebę wykorzystania dodatkowego oprogramowania do monitorowania i ewidencjonowania oprócz lokalizacji także innych parametrów i danych o stanie auta.

Monitoring GPS

Monitoring pojazdów to nie jedyny obszar, w którym specjalizuje się INFIS. Oferujemy także rozwiązania dla sprzętu wodnego, kolejowego, jak również monitoring GPS osób. Klient może liczyć w tym zakresie na atrakcyjny cennik. Na bazie monitoringu GPS oferujemy zaawansowane narzędzia, skutecznie eliminujące wszelkie nadużycia w pojazdach, co przekłada się na zredukowanie kosztów paliwa i eksploatacji floty. Posiadamy unikalne rozwiązania, integrujące się z systemami zewnętrznymi SAP/ERP oraz giełdami transportowymi.

Liczymy na Państwa opinie o naszych produktach i zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty i ceny na nasze usługi.

W celu zalogowania do systemu AVL naciśnij przycisk "Zaloguj się"

X